eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › DealingNet Lite – wymiana walut on-line w BPH

DealingNet Lite – wymiana walut on-line w BPH

2014-01-21 12:52

DealingNet Lite – wymiana walut on-line w BPH

Bank BPH uruchomił mobilną wersję platformy walutowej DealingNet © Sergey Nivens - Fotolia.com

Bank BPH uruchomił mobilną wersję platformy walutowej DealingNet, umożliwiającą klientom firmowym wymianę walut on-line przez urządzenia mobilne – smartfon lub tablet.
Platforma DealingNet Lite dostępna jest w ramach systemu bankowości mobilnej dla firm BusinessNet Lite. Mogą z niej korzystać klienci biznesowi Banku BPH – zarówno z segmentu MSP, jak i bankowości korporacyjnej, którzy do tej pory byli użytkownikami systemu DealingNet na urządzenia stacjonarne.

– Nową funkcjonalność bankowości mobilnej kierujemy do firm, które prowadzą obrót w walutach obcych, przede wszystkim do eksporterów i importerów. Teraz mogą oni zawierać transakcje skarbowe bezpośrednio z telefonu komórkowego – mówi Jerzy Zań, dyrektor zarządzający Departamentem Produktów Bankowości Przedsiębiorstw w Banku BPH.

Nowe rozwiązanie jest proste w użytkowaniu. Aby korzystać z mobilnej wersji platformy walutowej wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej BusinessNet Lite i wybrać sekcję DealingNet Lite. Intuicyjne poruszanie się po systemie jest możliwe dzięki zastosowaniu dużej liczby opcji rozwijanych i ograniczeniu pól, w których konieczne jest wpisywanie danych.

fot. Sergey Nivens - Fotolia.com

Bank BPH uruchomił mobilną wersję platformy walutowej DealingNet

Aby korzystać z mobilnej wersji platformy walutowej wystarczy zalogować się do bankowości mobilnej BusinessNet Lite i wybrać sekcję DealingNet Lite. Intuicyjne poruszanie się po systemie jest możliwe dzięki zastosowaniu dużej liczby opcji rozwijanych i ograniczeniu pól, w których konieczne jest wpisywanie danych.


– Tworząc DealingNet Lite kierowaliśmy się tym, aby ułatwić klientom dostęp do jak najszerszej oferty produktów skarbowych. Za pomocą platformy mobilnej można m.in.: założyć lokatę, wykonać transakcje natychmiastowe, terminowe, a także transakcje warunkowe – podkreśla Piotr Karnkowski, dyrektor zarządzający Departamentem Skarbu w Banku BPH.

Bank BPH planuje systematycznie rozwijać bankowość mobilną – zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. W najbliższym czasie strona do logowania zostanie ujednolicona, a klienci posiadający zarówno konto firmowe, jak i indywidualne w trakcie logowania będą wybierać system, z którego chcą skorzystać.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: